Opowiedz nam o wyzywaniu biznesowym z jakim się mierzysz i co chcesz zakomunikować. My zajmiemy się resztą. Mamy mix kompetencji. Nasz zespół to sprawdzeni copywriterzy, scenarzyści, dziennikarze, twórcy programów TV i brand managerowie.

Kreacja pojedynczych filmów

Pomysł na komunikację Twojego przekazu w filmie. Żeby angażująco przedstawić Twój komunikat najpierw robimy solidny research. Mając już wiedzę o temacie uruchamiamy dział kreacji. Wypracowany przez nich pomysł zamieniamy na plan filmu i przedstawiamy do akceptacji Tobie.

Scenariusze

Rozpisujemy film na sceny żebyś mógł go „zobaczyć”. Scenariusz bardzo pomaga -szczególnie przy większych projektach gdy kilka osób po stronie klienta jest zaangażowane w przygotowania produkcji.

Kreacja formatów wieloodcinkowych

Opracowujemy koncepcję, budżet i plan produkcji wieloodcinkowych formatów. Mamy doświadczenie w produkcjach zarówno internetowych jak i TV. Produkcje wieloodcinkowe to doskonała metoda komunikacyjna ale również optymalizacja kosztów.

Strategia online video

Pomagamy firmom skutecznie wykorzystać potencjał marketingowy i komunikacyjny video. Na co dzień pracujemy na styku popkultury, marketingu i rozrywki. Dzięki temu mamy dobrą orientację w trendach i kierunkach rozwoju nowoczesnej komunikacji. Chętnie doradzimy Ci jaką strategię obrać.

Opracowywanie kampanii z użyciem video

Synergia między contentem a kampanią reklamową daje najlepsze rezultaty. Wymyślamy kampanie pod nasze produkcje. Za zakup mediów odpowiadają partnerskie domy mediowe.

Budowa własnych kanałów komunikacji

Komunikuj się bezpośrednio ze swoim widzem. Na stronie www przez własny player , na YouTube czy na Facebooku. Doradzamy jakie wybrać i wdrażamy dla klientów ich własne kanały komunikacji z widzami.

Pozostałe usługi

Skontaktuj się z nami. Sprawdź nasze pomysły.

amacom.tv
Pl. Inwalidów 10
01-552 Warszawa

Bartek
Client Partner
bartek.lukasiak@amacom.tv
605 588 794

Amelia
Managing Partner
amelia.lukasiak@amacom.tv