Organizujemy całość produkcji filmowej. Od 2009 roku produkujemy ponad 200 filmów rocznie. Dostarczamy powtarzalną, wysoką jakość video bo kluczowe kompetencje mamy in-house.

Branded content

Angażująca historia, opowiedziana poprzez Twoją markę. Dopasowujemy styl filmu do tego, co i komu chcesz powiedzieć. To zarówno pojedyncza jak i wieloodcinkowa produkcja, różnej długości i stylu. Wiemy jak dobrze opowiedzieć historię, mamy w tym spore doświadczenie.

Cykliczne formaty/programy

Stwórz własny, cykliczny program żeby efektywnie komunikować się z widzami. Forma będzie dopasowana do Twojego komunikatu: reporterska lub studyjna. Organizujemy całość produkcji i dbamy żeby program angażował widza. Nauczymy Cię jak dobrze wypaść przed kamerą. W szkoleniach medialnych mamy wieloletnie doświadczenie.

Filmy korporacyjne

Wizytówka firmy, która pomaga rozwijać biznes. Film to zdecydowanie najefektywniejsza forma prezentacji. Nasze produkcję zawsze zaczynamy od wszechstronnego researchu, który pozwala zrozumieć firmę i jej przekaz.

Filmy promocyjne

Reklama na Facebooku musi być inna  niż ta  na YouTube. Produkujemy dopasowane do platformy internetowej reklamy, które realizują cele.

Komunikacja wewnętrzna

Opowiedz filmem o swoich projektach. To najbardziej efektywny sposób komunikacji wewnątrz i na zewnątrz firmy. Potrafimy efektywnie pracować z klientami biznesowymi w przyjaznej atmosferze. Wspólnie osiągamy cele komunikacyjne.

News & events

Pokaż Twoją firmę. Jest wiele możliwości: relacje z wydarzeń, livestreamingi, reportaże, wywiady.

Postprodukcja obrazu i dźwięku

Nasze studio post produkcyjne oferuje usługi: montażu, postprodukcji obrazu i udźwięku, kompozitingu oraz animacji 2D. Wszystko robimy sami wewnętrznie.

Pozostałe usługi

Skontaktuj się z nami. Sprawdź nasze pomysły.

amacom.tv
Pl. Inwalidów 10
01-552 Warszawa

Bartek
Client Partner
bartek.lukasiak@amacom.tv
605 588 794

Amelia
Managing Partner
amelia.lukasiak@amacom.tv